Реєструйтесь та додавайте новини про Березнегувате!

Головна | Реєстрація | Вхід
П`ятниця, 26.04.2024, 04:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Березнегувате [5]
Все що стосується нашого селища
Березнегуватський район [4]
Населенні пункт нашого району
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Березнегувате

Березнегуватський професійний ліцей

Березнегуватський професійний ліцей


Державна форма власності, ІІ рівень атестації 

Миколаївська обл.,
56200, смт Березнегувате, вул.Піонерська, 85; тел.92246; факс 

E-mail:
litsey@brv.mk.ua

Галузі


Агропромисловий комплекс, Будівництво, Сфера послуг, Торгівля і громадське харчування, Транспорт
Обсяги набору (державне замовлення)Професії Рік К-сть місць
Адмiнiстратор -  
Водiй автотранспортних засобiв -  
Кравець -  
Кухар -  
Маляр -  
Муляр -  
Оператор комп`ютерного набору -  
Офiцiант -  
Тракторист-машинiст сiльськогосподарського виробництва -  
Штукатур -  

Історічна довідка про навчальний заклад


Березнегуватський професійний ліцей був створений у вересні 1947 року.

За наказом обласного управління сільського господарства Новобугська школа механізації була переведена в с. Березнегувате (наказ № 339 від 05.09.1947 р.). Директором був призначений Шатров Д. І. Розташувалися в приміщенні колишньої агрономічної школи, яка знаходилася на околиці села. У корпусі було 5 навчальних класів, невелика бібліотека, директорська. Учительська разом з бухгалтерією. Контингент учнів був в основному з сіл району та області, багато було демобілізованих воїнів. Готували трактористів, дизелістів, ремонтників, бригадирів тракторних бригад. Вся техніка знаходилась на земляних майданчиках під відкритим небом, гуртожитку не було, всі учні проживали на квартирах. У навчальному закладі велась підготовка трактористів і комбайнерів з 6-ти місячним строком навчання і 2 групи з 8-ми місячним строком підготовки.

В 1965 році побудований гуртожиток на 100 місць. З 1974 року училище переходить на підготовку спеціалістів з терміном навчання 3 роки і отриманням середньої освіти.

З 1984 року реорганізоване в СПТУ-35, а з 2000 р. – в ПТУ-35.

З 15.03.06 наказом Міністерства освіти і науки №186 від 15.03.06 «Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області» був змінений тип професійно-технічного закладу на Березнегуватський професійно-технічний ліцей.

Гордиться навчальний заклад і своїми героями. У свій час училище закінчив Герой Соціалістичної Праці, відомий механізатор Анатолій Покотьолов. Нагороджені орденами Леніна та Трудового Червоного Прапора Іван Галюк, Іван Шмальдій, Іван Колток. У стінах училища вдосконалювала свої механізаторські навички заслужений механізатор України Надія Стоян.

Умови вступу


Прийом до ліцею проводиться за результатами конкурсу атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв про базову загальну середню освіту та результатів співбесіди.

Перелік документів необхідних для вступу в ліцей: 
Заява на ім’я директора.
Свідоцтво про закінчення школи.
Свідоцтво про народження та копія свідоцтва про народження.
Медична довідка"Форма№086".
Чотири фотокартки (3 x 4).
Документи, що дають право на пільги

Зараховуються до ліцею без співбесіди: 
особи, яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке право;
випускники загальноосвітнього навчального закладу ІІІ ступеня, нагороджені Золотою(срібною)медаллю.
випускники загальноосвітнього навчального закладу ІІ ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вище зазначені дисципліни є профільними.

Зараховуються поза конкурсом при позитивному результаті співбесіди: 
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
діти-інваліди та інваліди, яким на протипоказано навчання за обраною професією. 
Умови навчання


Ліцей є державним професійно-технічним закладом ІІ атестаційного рівня. Здійснює навчальну, методичну, культурно-освітницьку та виробничо-господарську діяльність. Ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників за державним замовленням (БЕЗКОШТОВНО).

Педагогічний колектив - це 18 викладачів, 5 з яких мають кваліфікаційну категорію"Спеціаліст вищої категорії", 5 - звання "Старший викладач", 5 викладачів з кваліфікаційною категорією"Спеціаліст першої категорії", 2 - "Спеціаліст другої категорії", 4 - "Спеціаліст" та 16 висококваліфікованих майстрів виробничого навчання.

Для отримання професій в ліцеї функціонують 14 навчальних кабінетів із загальноосвітніх та спеціальних предметів забезпечених навчально-інформаційною документацією та технічними засобами навчання. Установлено та облаштовано комп"ютерний клас площею 96 м2 з робочим мсісцем викладача та 30 робочих місць.

Для набуття практичних навичок та умінь до послуг учнів 3 майстерні з професій "кравець", "тракторист-машиніст с/г виробництва", лабораторія кухарів, лабораторія офіціантів.Лабораторії, навчальні майстерні обладнані робочими місцями для викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів, оснащенні навчально-наочними посібниками, ТЗН, інструментами, машинами і механізмами відповідно до вимог.

Є їдальня, спортивний зал, спортивний майданчик, парк автотракторного транспорту, навчальне господарство, бібліотека, гуртожиток на 100 місць. Учні у кімнатах розміщуються по 3-4 чол. Житлові кімнати обладнанні усім необхідним згідно санітарно-гігієнічних норм, обладнані душові кабінки. Є кімната для пореведення конкурсів, ігор, колективної роботи.

Учні, які проживають в гуртожитку мають 3-х разове харчування.

Учні отримують стипендії в розмірі-200грн., а діти, позбавлені батьківського піклування та діти-сироти отримують-550грн.

Дозвілля


Позаурочне життя ліцею насичене та цікаве. Працюють спортивні секції. Наші учні – гарні артисти. Створена театральна студія «Берест» та вокальна студія «Первоцвіт». Без їхнього виступу не обходиться жодне свято. Раді бачити їх і на сцені районного Будинку культури та на оглядах художньої самодіяльності в м. Миколаєві.

Учні, які гарно навчаються, приймають активну участь в житті навчального закладу – нагороджуються поїздками на екскурсії. Незабутніми були поїздки до Києва з відвідуванням Києво-Печерської Лаври, природничого музею, Андріївського спуску, Будинку з химерами, Софіївської площі. Захоплюючими були прогулянки старовинними вулицями Львова. Вразило відвідування Личаківського цвинтаря, замків в Підгірцях, Олеську, Злочеві. А як цікаво було спостерігати за поведінкою дельфінів в Одеському дельфінарії, спуститись знаменитими Потьомкінськими сходами, помилуватись краєвидом Одеського порту. Чи можна забути поїздки до Криму. В Севастополі вразила панорама оборони Севастополя 1857 року. При відвідуванні Бахчисараю – вразив своєю красою Ханський палац хана Гірея. Ялта зустрічала величчю Лівадійського та Воронцовського палаців та екзотикою Ботанічного саду.

Стали традиційними такі загальноліцейні свята: «Осінні барви», «Козацькі ігри», «Ну-мо, хлопці», «Зимовий калейдоскоп», «Бал закоханих», «Гуморина», «Веселі старти», «Випускний бал».

На базі Березнегуватського професійного ліцею працюють такі гуртки та спортивні секції: -гурток естетичного виховання; -драматичний гурток; -вокальний гурток; -волейбольна секція.

джерело http://www.proftekhosvita.org.ua/uk/establishments/ei/berezneguvatskyj-profesijnyj-litsej/


Категорія: Березнегувате | Додав: brv (14.05.2009)
Переглядів: 3152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright brv.ucoz.ua © 2024 |